Nagelstyliste worden in Tilburg: welke opleiding past bij jou?

Avond, intensief in zes dagen of speciaal voor jongeren: zo kies je de nagelopleiding in Tilburg die bij jou past.

Handen met een TFN-flesje gellak

Wil je nagelstyliste worden? Dan is de eerste vraag vaak: waar begin ik? Bij 10ForNails in Tilburg hebben we verschillende opleidingen, zodat er altijd een is die past bij jouw agenda en jouw doel. In dit bericht zet ik ze voor je op een rij.

Wat al onze opleidingen gemeen hebben

  • Een klein groepje. Maximaal zes cursisten per groep, zodat ik tijd heb voor elke nagel en elke vraag.
  • Hoog niveau. Je leert werken op salonniveau, met dezelfde technieken en professionele producten als de top in het vak.
  • Een unieke mix. We werken met TFN en Magnetic, en ik combineer de lesmethode van 10ForNails met de educatie van Magnetic.
  • Inclusief startpakket. Je krijgt de producten en de elektrische vijl die je nodig hebt.

Allround Vakopleiding Nagelstyliste (avondopleiding)

De complete opleiding voor wie het vak van A tot Z wil leren, naast werk of studie. In 15 praktijkavonden van 18:00 tot 21:00 uur, op dinsdag of donderdag, leer je BIAB, acryl en gel, met en zonder verlenging. Theorie en praktijk krijgen allebei veel aandacht, en je sluit af met een certificaat van Dé NagelAcademie.

Past bij jou als: je het hele vak grondig wilt leren en liever in je eigen tempo, verspreid over meerdere maanden, werkt.

Bekijk de avondopleiding

FastTrack Salon Basics

Zes intensieve lesdagen op zondag of vrijdag, van 9:30 tot 14:30 uur. Je leert de behandelingen die dagelijks in de salon worden gedaan: BIAB, refill met gelpolish, verlengen met tips, correctie met sjablonen en French manicure. Je maakt veel meters en bouwt snel een stevige basis op.

Past bij jou als: je snel wilt starten, je kennis wilt opfrissen na een pauze, of je wilt omscholen naar de nagelbranche.

Bekijk de FastTrack

Junior Nail Academy (12 tot 17 jaar)

Steeds meer jongeren experimenteren thuis met hun nagels, vaak zonder de juiste kennis. In de Junior Nail Academy leren ze in zes lesdagen veilig en verantwoord werken: gellak, BIAB, acryl, verlengen en French manicure. Er wordt geoefend op een oefenhand, dus een model meenemen is niet nodig.

Past bij jou als: je zoon of dochter tussen de 12 en 17 jaar is en het vak goed wil leren.

Bekijk de Junior Nail Academy

En daarna?

Ben je al aan het werk als nagelstyliste en wil je verder groeien? Dan zijn er masterclasses om je techniek verder aan te scherpen.

Twijfel je nog?

Dat snap ik helemaal. Kom gerust eens langs in onze studio aan de Jan Frederik Vlekkenweg 6-10 in Tilburg, of mail me via info@10fornails.nl. Dan kijken we samen welke opleiding bij jou past.

Liefs, Suus

Terug naar blog